0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CreativeTees4You селотејп Техничар Handyman 3D Издувам Flatbrim Рамен Гребенот Snapback Шапка

CreativeTees4You селотејп Техничар Handyman 3D Издувам Flatbrim Рамен Гребенот Snapback Шапка

DEN 658.80
Това е достапна

Износот

100% Волна.Предвремени затворање.Yupoong 6089 M Волна Мешавина Snapback.Оваа капа е структуриран со класичен одговара, рамни гребенот, како и целосна buckram.На прилагодливи предвремени затворање го прави удобно, една големина која е идеална за повеќето шапка. 80% акрил, 20% волна Зелена Кавер-е 60% памук, 40% полиестер Структурирана, 6-panel, висок профил 6 везени претходно биле вклучени Пластични предвремени затворање Зелена undervisor Главата обемот : 21⅝"–23⅝" (54.9 см–60 cm) Празно производ извори од Виетнам или Бангладеш.

За стоката

Слична стока во категоријата