0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tabasco Пламен Капа со Minibottle Носителот & 3 Минијатурни Шишиња, Извезени, Црна, Памук

Tabasco Пламен Капа со Minibottle Носителот & 3 Минијатурни Шишиња, Извезени, Црна, Памук

DEN 958.80
Това е достапна

Износот

ВКУСОТ е секогаш на врвот на умот со овој TABASCO мини шише носителот капа!Ќе биде завидувам на сите ваши топло-сос љубов пријатели во вашата следна СКАРА или други добиете-заедно.ПРЕЦИЗЕН вез на TABASCO име напишано во пламен скрипта низ предниот дел од ззп.Вклучува црвена и зелена акценти, заедно со познатиот TABASCO Црвен Дијамант во логото на грбот.УДОБЕН страна торбичка има три шишиња на TABASCO Топла Сос министерствата, така што секогаш има неколку снимки на топла сос треба каде и да сте!Секој шапка вклучува три TABASCO минијатурни шишиња и рефил шишиња се лесно достапни.ДОБРО НАПРАВЕН од 100% памук капа дека е исклучително здрав.Тоа ќе се обезбеди многу години на употреба и уживање.ВИСТИНСКИ TABASCO производ директно од Mc Ilhenny Компанија на Avery Островот, Луизијана!.ЕДНА ГОЛЕМИНА капа кои лесно може да се прилагоди за различни главата големини.УВЕЗЕНИ од Кина.Вкусот е секогаш на врвот на умот со овој TABASCO мини шише носителот капа!Одликувајќи се елегантни, пламен-обоени вез на TABASCO низ пред се, оваа црна капа има три погодно страна пошта за toting TABASCO Топла Сос министерствата!Секој шапка доаѓа со три TABASCO минијатурни шишиња.Ова е една големина капа кои лесно може да се прилагоди за различни главата големини.

За стоката

Слична стока во категоријата