0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Star Wars Нечесните Ескадрила Логото 59Fifty Нова Ера Капа

Star Wars Нечесните Ескадрила Логото 59Fifty Нова Ера Капа

DEN 1268.64
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Предвремени затворање.Рака мие, се препорачува.Официјално лиценцирани Star Wars стока.Карактеристики на Нечесните Ескадрила црвено бунтовнички лого на предната страна.Направени од Новата Ера Дијамант Ера високи перформанси материјал. "Нечесните Ескадрила" stitched на грбот.Прилагодливи шапка (snapback).Нешто за крај на Непријателските Еден навистина убоди.Секако, сите ние гледавме Ѕвездите Епизода IV допаѓа, 536 пати, па ние сме мошне свесни за Непријателските е Ескадрила е колективна, драстично се зголемува стапката на смртност.Но гледајќи што се случи, гледајќи ги нашите нови омилени ликови се направи крајна жртва, беше тешко да се стомак.Ајде да го прослават многу се очекува, но тешко да се сведочи-смрт на Нечесните Ескадрила со нашите EXCUSIVE Star Wars Нечесните Ескадрила 59 Fifty Капа!Изработени од 100% полиестер, ова опремени, рамна најавена Нечесните Ескадрила шапка карактеристики на покренати и извезени се Бунтува симбол што се обоени во црвено, ефикасно идентификување на уште повеќе бунтовен членови на Нечесните Ескадрила!Обоени во сина, капа е телото помешани во специјална, екстра еластични перформанси ткаенина наречена "Дијамант Ера." Името доаѓа од повторна појава на моделот на дијамант во облик на крои crisscrossing целиот шапка, доделување на тоа изглед на хард-влакна мрежа што се користи во изградбата на современа Бунтовник-се носат!Се врати како ангажирање како и на предната?Се разбира!На задната страна на шапка спортски следниве црвена и везени текст : "НЕЧЕСНИТЕ ЕСКАДРИЛА." Она што во врска со потребните Нова Ера големината налепница?Тоа е во право, таму, на врвот на "капак" (превод : "сметка").

За стоката

Слична стока во категоријата