0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мичел & Нес Мажите НБА Волна 2 Ѕвонење Snapback Прилагодливи Капа

Мичел & Нес Мажите НБА Волна 2 Ѕвонење Snapback Прилагодливи Капа

DEN 672.00
Това е достапна

Износот

80% Акрил, 20% Волна.Предвремени затворање.Официјално Лиценцирани Производ.Произведени Од Страна На Мичел & Нес.Предвремени Затворање (Една Големина Одговара На Повеќето).Црвена/Црна/XL Големина на Лого/Сива Undervisor.Волна Мешавина.Изгледа како вистински љубител и нека сите знаат кој тим сте навиваат за!Квалитетот дизајниран капа со Мичел & Нес. 6 Панел висока круна структурирана Волна snapback со Сива боја под стакло и воскресна везови пред тимот на логото.

За стоката

Слична стока во категоријата