0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Labconco 9854200 Дуплекс Електрични Комплет, 230V, 20 Amp

Labconco 9854200 Дуплекс Електрични Комплет, 230V, 20 Amp

DEN 7968.00
Това е достапна

Износот

230 Volts. 20 Amp.Произведено во САД.Електрични Receptacle Колекции планината на левата или десната страна на Заштитник Премиер, XStream, XL, ПВЦ Perchloric Киселина или од не 'Рѓосувачки Челик Лабораторија Капи, кои се bewteen 3' 8' широк.Секој комплет содржи електрични receptacle, инсталации, делница кутија и receptacle насловната плоча.Секој Labconco Fume Худ електрични receptical комплет вклучува соодветни делови за инсталација на еден специфичен сет на производи.

За стоката

Слична стока во категоријата