0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Базен Замена на Црево, 1.25 Пречник од 59 Долго Замена на Црево за Над Базени, Базен Филтер за Замена на Црево со Токи Компатибилен со Повеќе Модели Филтер Пумпата (2 Пак

Базен Замена на Црево, 1.25 Пречник од 59 Долго Замена на Црево за Над Базени, Базен Филтер за Замена на Црево

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

★Базен Замена на Црево : Базен за Замена на Црево е направен од флексибилни пластични полиетиленски,што е течење-доказ, utra-издржливи , крути, лесни и флексибилни.На проѕирен црево ви овозможува да се обезбеди проток на вода. ★Притисок Отпорни на Изградба : Земјата базен црево со спирала рана изградба обезбедува максимална трајност и одржува постојан проток на вода, и нашите замена на црево е сила, флексибилност, и максималниот проток за здроби-отпорни операција. ★Компатибилен со Пумпа на Филтри : Базен Филтер за Замена на Црево може да биде компатибилен со сите филтер пумпи 330 GPH, 530 GPH, и 1,000 GPH, јасно кертриџ пумпа филтри и saltwater системи како 607, 637 филтер пумпи. ★Лесно да се Инсталира : Пакетот вклучува 2 Парчиња базен замена на црево со 4 метал стеги, Лесно да го инсталирате и користите само шрафцигер и клешти, без дополнителна поддршка потребни.На прв, поврзете го цревото со стеги, потоа можете да го поврзете го цревото за базен пумпи. ★Добар Избор : Нашиот базен пумпа замена на црево е лесен-за-користење, ви овозможува да го замени филтер црево од горе земјата базен во само неколку минути.Семејството и пријателите се игра среќно со вода во градината,нашите пумпа црево е вашиот најдобар избор.Боја : 2 Пакет Сина.

За стоката

Material:
PVC
Color:
White/Blue
Usage:
For above-ground pool
Product Size:
1.25” diameter, 59” long
Package Included:
2× Pool Hose :
4× Metal Clamps :

Слична стока во категоријата