0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шопинг Треска Базен Вакум Црево Ткаенината, ABS Трајни Вакум Црево Навој Манжетната за Дома за Базен

Шопинг Треска Базен Вакум Црево Ткаенината, ABS Трајни Вакум Црево Навој Манжетната за Дома за Базен

DEN 1032.00
Това е достапна

Износот

Направени од издржлив ABS пластика за да се одржи под груби година базен средини.Инсталира со извртување на навој ткаенината врз изложени крајот на спирала‑рана вакум црево се додека тоа е добро обезбедени.Навој внатре во ткаенината.Конците се обезбеди безбедна црево врска со нема воздух протекување.На другиот крај од цревото манжетната се поврзува со вакуум главата или вакуум skimmer влезот дупка.Замена на ткаенината која одговара на спирала‑рана базен вакуум црева.Замена и поправка испукана руралните краеви.Функција : 1. Замена на ткаенината која одговара на спирала‑рана базен вакуум црева.Замена и поправка испукана руралните краеви.2. Навој внатре во ткаенината.Конците се обезбеди безбедна црево врска со нема воздух протекување.3. Инсталира со извртување на навој ткаенината врз изложени крајот на спирала‑рана вакум црево се додека тоа е добро обезбедени.4. На другиот крај од цревото манжетната се поврзува со вакуум главата или вакуум skimmer влезот дупка.5. Направени од издржлив ABS пластика за да се одржи под груби година базен средини.Спецификација : Предмет Тип : Базен Црево Cuff Material : ABSColor : Како што е прикажано во picture Product Големина : Прибл. 5x9.5x4cm / 2.0x3.7x1.6in Weight : Прибл.56g/2oz Application : Замена интерфејс на вшмукување цевка Пакет Листа : 1 x Базен Црево Cuff Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За стоката

​Item Type:
Pool Hose CuffMaterial
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 5x9.5x4cm / 2.0x3.7x1.6in
Weight:
Approx.56g/2oz
Application:
Replacement interface of suction pipe
Package List:
1 x Pool Hose Cuff :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слична стока во категоријата