0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Базен Црево Замена на Комплет[Сет на 2], Замена на Црево за Над Земјата Базени, 59 Долго 1.25 Дијаметар Базен Пумпа Филтер Црево, Филтер Пумпата Црево За Intex Модели 607 и 637

Базен Црево Замена на Комплет[Сет на 2], Замена на Црево за Над Земјата Базени, 59 Долго 1.25 Дијаметар Базен Пумпа

DEN 503.76
Това е достапна

Износот

INTEX БАЗЕН ЗАМЕНА на ЦРЕВО - го Замени лето базен црево во flash со овој удобен замена на комплет.ВКЛУЧУВА ТРАЈНИ СТЕГИ - Далеку подобро од другите е стеги кои се направени на мало пластика.На нашите стеги се изработени од месинг метал за обезбедена трајност и проширена употреба.ПРИТИСОК ОТПОРНИ на ИЗГРАДБА - Направени на течење-доказ, ултра-издржливи сепак флексибилен полиетилен пластична за сигурност и издржливост.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Лесно да го инсталирате во минути, едноставно да го користите шрафцигер и клешти, без дополнителни материјали потребни.ОДГОВАРА МОДЕЛИ И ДИМЕНЗИИ - Универзална додаток базен пумпа црево работи со сите Intex филтер пумпи 330 GPH до 1000 GPH за над земјата базени и сите мека еднострани базени.Компатибилен со Intex пумпа модели 330 GPH, 530 GPH, и 1,000 GPH.Должина : 59 инчен, внатре дијаметар : 1.25 инч.

За стоката

Слична стока во категоријата