0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новата замена на Лаптоп со Батерија за T60 T60p T61 T61p R61i R61e R61 R60e R60 R500 T500 W500 SL500 SL400 SL300 92p1142 92P1141 92P1139 92P1137 92P1133 92P1132 43r9250 42t5246 42t4620 42t4511 40Y6799 40Y

Новата замена на Лаптоп со Батерија за T60 T60p T61 T61p R61i R61e R61 R60e R60 R500 T500 W500 SL500 SL400 SL300

DEN 474.96
Това е достапна

Износот

Батерија тип : Li-ion; Капацитет : 56 Wh; Клетки : 6-cell; Напон : 10.8 V;Капацитет : 5200mah.Компатибилни Модели : За IBM/Lenovo thinkpad T60 T60 P T61 T61p W500 T500 R60 R61e R61i R61 SL400 SL500 Z61m Z60m, за Дел број 92 P1141 92 P1137 92 P1139 замена на лаптоп лаптоп батеријата батерии.Висок квалитет на одделение "А" клетки.Пријави брзо.Повеќе празнење време.Постојан излез и ниска потрошувачка на енергија.Повеќе од 500 пати задолжен празнење циклуси.Сите производи се Сертифицирани со CE, ROHS UL1642 на препораките на FCC за безбедност.Операција време за стандардни батерии(6-cell 5200mah) : Околу 2 часа конкретната операција време ќе зависи од тоа колку електрична енергија се бара од страна на вашиот уред и како го користите. 24 x 7 e-mail поддршка на 12-месечна услуга.Ве молиме проверете дали оваа батерија е компатибилен со вашиот компјутер пред купување.Дел број на компатибилни батерии и Компјутери се наведени како следново.За Bay Долина Делови Bay Долина Делови е производство на продажбата во еден од професионални производители за производство на продажбата на лаптоп батерии. 100% задоволството на клиентите е нашата мисија .Ви посакувам среќен шопинг ви благодариме.Замена За IBM Леново тетратки IBM : 40 Y6799, ASM 92 P1138, ASM 92 P1140, ASM 92 P1142, FRU 42 T4504, FRU 42 T4513, FRU 42 T5233, FRU 92 P1137, FRU 92 P1139, FRU 92 P1141 Одговара Машина Модели IBM Леново тетратки IBM : Think Pad R60, Think Pad R60e, Think Pad R61, Think Pad R61e, Think Pad R61i, Think Pad T60, Think Pad T60p, Think Pad T61, Think Pad T61p, Thinkpad R500, Thinkpad W500, Thinkpad T500, Think Pad SL400 Серија, Think Pad SL500 Серија, Think Pad SL300 Серија.Купи со доверба!Брод следниот работен ден 24 x 7-Мејл Поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата