0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHOWKOO Багаж Поставува Hardside Царинење Проширување со ABS Лесни Трајни Фабрика Тркала 3 Дел Куфер со TSA Заклучување (Зелен)

SHOWKOO Багаж Поставува Hardside Царинење Проширување со ABS Лесни Трајни Фабрика Тркала 3 Дел Куфер со TSA Заклучување

DEN 4319.76
Това е достапна

Износот

Високо Квалитетен Материјал:ABS hardshell материјал, изработка на багаж поставува потрајни, полесни и влијание-отпорни.Совршена 3 Парче Сет:20 инчи,24 инчен,28 инчи, 28 инчи има проширување со патент, која додава дополнителни 15% простор капацитет за hardshell багаж.Безбедна TSA Заклучување:Страна на куфер-монтирани TSA заклучување,која овозможува само TSA агенти за да се испита вашиот hardside куфер без оштетување на заклучување кога патувате.Патентите не се лесно да биде прободен со остар алатки, како што се пенкала, која ги штити вашите продукти во багажот и приватноста повеќе толку подобро.Фабрика Тркала:Повеќенасочни мазна и нечујно 360°тркала.Тркалата на куфер поставува може да се движи во сите насоки.На лесен багаж помина 100% совршен капка тест.Багаж, исто така помина одење тест ( професионален багаж квалитетни тест : Hardside багаж во собата може да се вчитува 15kg и прошетки 40km при брзина од сса 10 километри/h ).Showkoo hardshell повторно се сериозни!.Совети : .За било какви прашања во купување s проширување).Ротација на тркала 360 степени без никаков напор.Функција за багаж тркала е издржливост и квалитет.Фабрика тркала, повеќенасочни мазна и нечујно 360°тркала.Се справи направени од издржлив алуминиум за долготрајна употреба.Паѓа надолу во една мазна потег за компактен складирање кога не е во употреба.Мазна влечење и издржливи квалитет.Можете да ги ресетирате комбинација брава според вашите сопствени.Врвот и од страна носат рачки, удобно и стилски, зголемување на амортизирање.На замрзнатото се справи прави вашата дланка поудобно и го намалува триењето.Ај оди на едно патување, уживајте во нашиот живот.

За стоката

Слична стока во категоријата