0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHOWKOO Багаж Постави Лесни Царинење Проширување со ABS Hardshell Трајни Фабрика Тркала 3 Дел Куфер со TSA Заклучување (Розово Злато)

SHOWKOO Багаж Постави Лесни Царинење Проширување со ABS Hardshell Трајни Фабрика Тркала 3 Дел Куфер со TSA Заклучување

DEN 715.20
Това е достапна

Износот

ABS hardshell материјал, изработка на багаж поставува потрајни, полесни и влијание-отпорни. 3 парче багаж поставува 20 инчи,24 инчен,28 инчи, 28 инчи има проширување со патент, која додава дополнителни 15% простор капацитет за багаж.Страна-монтирани TSA заклучување, куфер поставува која овозможува само TSA агенти за да се испита вашиот куфер без оштетување на заклучување кога патувате.Патентите не се лесно да биде прободен со остар алатки, како што се пенкала, која ги штити вашите продукти во багажот и приватноста повеќе толку подобро.Фабрика тркала, повеќенасочни мазна и нечујно 360°тркала.Тркалата на багаж поставува може да се движи во сите насоки.Багаж помина 100% совршен капка тест.Багаж, исто така помина одење тест ( професионален багаж квалитетни тест : Багаж може да се товари 15kg и прошетки 40km при брзина од сса 10 километри/h ).Showkoo hardshell s проширување).Ротација на тркала 360 степени без никаков напор.Функција за багаж тркала е издржливост и квалитет.Фабрика тркала, повеќенасочни мазна и нечујно 360°тркала.Се справи направени од издржлив алуминиум за долготрајна употреба.Паѓа надолу во една мазна потег за компактен складирање кога не е во употреба.Мазна влечење и издржливи квалитет.Можете да ги ресетирате комбинација брава според вашите сопствени.Врвот и од страна носат рачки, удобно и стилски, зголемување на амортизирање.На замрзнатото се справи прави вашата дланка поудобно и го намалува триењето.Ај оди на едно патување, уживајте во нашиот живот.

За стоката

Слична стока во категоријата