0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHOWKOO Багаж Проширување Царинење Suitcases Hardshell Лесни Трајни Фабрика Тркала со TSA Заклучување,Сива,3-Парче Сет(20/24/28)

SHOWKOO Багаж Проширување Царинење Suitcases Hardshell Лесни Трајни Фабрика Тркала со TSA Заклучување,Сива,3-Парче

DEN 1096.80
Това е достапна

Износот

Високо Квалитетен Материјал:ABS hardshell материјал, изработка на багаж поставува потрајни, полесни и влијание-отпорни.Совршена 3 Парче Сет:20 инчи,24 инчен,28 инчи, 28 инчи има проширување со патент, која додава дополнителни 15% простор капацитет за hardshell багаж.Безбедна TSA Заклучување:Страна на куфер-монтирани TSA заклучување,која овозможува само TSA агенти за да се испита вашиот hardside куфер без оштетување на заклучување кога патувате.Патентите не се лесно да биде прободен со остар алатки, како што се пенкала, која ги штити вашите продукти во багажот и приватноста повеќе толку подобро.Фабрика Тркала:Повеќенасочни мазна и нечујно 360°тркала.Тркалата на куфер поставува може да се движи во сите насоки.На лесен багаж помина 100% совршен капка тест.Багаж, исто така помина одење тест ( професионален багаж квалитетни тест : Hardside багаж во собата може да се вчитува 15kg и прошетки 40km при брзина од сса 10 километри/h ).Showkoo hardshell &лесни 3 парче багаж поставува е најдобар избор за долготраен патува и бизнис патувања.Професионална Услуга:SHOWKOO багаж поминува низ ригорозни тестирање за да се осигураме дека нашите производи се во согласност со строги стандарди .Ако имате било какви прашања во врска со прегради, како што се тркала, се заклучува и патентите за време на купување или употреба, нашиот стручен тим ќе ги реши трпеливо за вас.Само да ви даде најдобри производи и услуги.

За стоката

Слична стока во категоријата