0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Кобалт Сина, 2-Парче Сет (19/29)

DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Кобалт Сина, 2-Парче Сет (19/29)

DEN 2159.76
Това е достапна

Износот

Направен од 100 проценти поликарбонат.Модерен дизајн, со длабоко метален гланц.Целосно наредени внатрешни работи со две прегради за пакување се проширува 2 инчи.Двојно фабрика тркала се осигура исклучителни маневрирање и задржи нула тежината на вашата рака.Интегрирани 3-dial TSA-прифатени комбинација брава.Пакување оддел во капакот доаѓа со zippered divider за да се обезбеди дополнителен простор за организирање. 19" Фабрика : 19x13x9.5; 8.2 lbs. 29" Фабрика : 29x19.5x12.5; 12.5 lbs.Големина : 2-Парче Сет (19/29) | Боја : Сина Кобалт.

За стоката

Слична стока во категоријата