0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Califia Фарми - Бадемово Млеко, Unsweetened Ванила, 48 Оз и Млечни производи Слободни | Whole30 | Кето | Вегетаријанска | Растение Базирани | Орев Млеко | Не-ГМО | Низок Калории | Висок

Califia Фарми - Бадемово Млеко, Unsweetened Ванила, 48 Оз и Млечни производи Слободни | Whole30 | Кето | Вегетаријанска

DEN 513.60
Това е достапна

Износот

Соја-бесплатно, млечни производи-бесплатно, глутен-бесплатно, carrageenan-бесплатно, не-ГМО, кошер, вегетаријанци, BPA-free. 50% повеќе калциум од млекото.Само 40 калории по порција.Пијалоци сад материјал : Пластика.Направени од не-генетски инженерните бадеми.Unsweetened, без додаден шеќер, 0g шеќер.

За стоката

Слична стока во категоријата