0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ЛЕСНО се МИЈАТ - Фармацевт и Loofah Scrubber Exfoliator Бања Сунѓерот Сите во ЕДЕН за Течен Гел за Тело Измијте се, 1 Count

ЛЕСНО се МИЈАТ - Фармацевт и Loofah Scrubber Exfoliator Бања Сунѓерот Сите во ЕДЕН за Течен Гел за Тело Измијте

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

ЛЕСНО се МИЈАТ - е Нова лична хигиена дизајн на производи за да им овозможи на потрошувачите да ги користат нивните омилени тело измијте поефикасно.ПОТРОШУВАЧИ - би можеле да се тушираат повеќе брзо, бидејќи нема повеќе крцкањето на вашиот шише во секое време да се прелива врз вашиот loofah, има 3 унци на тело измијте дека ќе ви трае со денови без refilling.За ДА го КОРИСТИТЕ - едноставно истурете во вашето тело се мијат во вашиот фармацевт, а потоа да се притисне на врвот на диспензерот за ослободување на сапун на вашиот loofah како што е потребно, додека туширање.LOOFAH - е иста како и на популарната мрежа бања сунѓерот тоа е монтажни и заменливи како што е потребно.Лесен за употреба однесе никаде тоа е пренослив, добро за патување и во салата.ЗАГАРАНТИРАНА - да ви даде најдобри капење искуство!Погоден за сите!.ЛЕСНО се МИЈАТ е Фармацевт во комбинација со Loofah дека има 3 унци на вашиот омилен тело за миење.На диспензерот е јасно за да биде во можност да се види колку сапун е таму и тоа ќе биде боја на вашето тело измијте течен гел.ЛЕСНО МИЕЊЕ Заменливи Loofahs се продаваат поединечно во 4 пакет.Loofah дизајн е совршен за нежно чистење, exfoliating вашата кожа, е монтажни и заменливи како што е потребно.Фармацевт дизајн обезбедува добра потпора за потрошувачите да се применува притисок кога се користи.Еластичен string е да се стави раката внатре за да се спречи од паѓање и да се откажам, кога ќе завршиш користење.

За стоката

Слична стока во категоријата