0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UXZDX Складирање Кошница Метална Жица Бања Полици Шминка Организатор Розово Злато Четка Пен Носителот Жица Mesh Бања

UXZDX Складирање Кошница Метална Жица Бања Полици Шминка Организатор Розово Злато Четка Пен Носителот Жица Mesh

DEN 1438.08
Това е достапна

Износот

Направени од премиум материјал, кој е рѓа-доказ, топлина-отпор, здрав стојат и трајни производи за употреба,со тешки да се одржи вашите тешки персонал.Наредена мрежа дизајн го прави систем за одводнување, погоден за чување,сушење и чување на вашите омилени прибор за готвење и вашата бања мал персонал,и лесно да се чисти,чувајте ги уредни и сува.Обработени со многу грижи на секој чекор,еколошки electroplating го прави производот сјајни и таписерии,кои го спречуваат гребење,отпорен на корозија и одржување на сјај во долго време.модата,домот,стилски и привлечни, не само практично кошница, но, исто така, декоративни железо уметност да декорирате вашиот дом или канцеларија,многу во тренд и high-end.Одличен организатор на продавница за вашата канцеларија канцелариски материјал, шминка, додатоци,кујнски прибор, зачин контејнери,чај прибор, тоалет toiletries храна складирање,спална соба десктоп организатор,итн.Шминка се Зголеми Злато Четка Пен Носителот Жица Mesh Бања Toiletries Складирање Кошница Големина : Large Material : Metal Color : Роза Gold Size : (L)x(W)x(H) 17x12x6cm Package се вклучени : 1 Buc x Складирање Basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Со таква складирање полица, повеќе нема да има хаос во вашата бања.

За стоката

Слична стока во категоријата