0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UXZDX Туш Полица, Бели Три-Слој Триаголник Пластични без Дупчење Assemable Слетување Организатор Чување Полиците за Бања Кујна, Спална соба (Боја : C, Големина : Четири Слое?

UXZDX Туш Полица, Бели Три-Слој Триаголник Пластични без Дупчење Assemable Слетување Организатор Чување Полиците

DEN 1439.52
Това е достапна

Износот

[PP Материјал] : се усвојува нов PP материјал, кој не е лесно да возраста и заштита на здравјето на членовите на семејството. [Храбар Заградата] : инсталација е цврста и стабилна. [Празно] : долниот слој се издлабени надвор, вентилирани и дише, како и ефикасно канализација брзо. [Висока] : На просторот за складирање е зголемен и тоа е погодно да се земе. [Мулти-Сценарио е Применливо] : Тоа може да се примени до тоалети, кујни, канцеларии итн.Име : Чување на решетката.Материјал : ПП.Боја : бела, сива, каки.Големина на : 28*23*48.2 см, 28*23*34.2cm.Net тежина : 290g, 390g.Спецификации : три слоеви, четири слоеви.Со таква складирање полица, повеќе нема да има хаос во вашата бања.

За стоката

Слична стока во категоријата