0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бања Пешкир Закачалка Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Ѕид Монтирани 2/3/4/5 Род Складирање Носителот Со Кука Rotatable Кујна Полица Tools 2 цевки Краток модел

Бања Пешкир Закачалка Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Ѕид Монтирани 2/3/4/5 Род Складирање Носителот Со Кука Rotatable

DEN 1800.00
Това е достапна

Износот

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Fasion.Крпа Рек Тип : Подвижен Бања Пешкир.Сертификација : NONE.Потекло : CN(Потекло).Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Style : Fasion Towel Рек Тип : Подвижен Бања Towel Certification : NONEOrigin : CN(Потекло)Завршна Површина : Electroplated Type : Крпа Racks Length : .

За стоката

Слична стока во категоријата