0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Spirella Nyo Колекција 60 x 14.5 x 4.5 cm сигурносно Стакло, Мат Хром

Spirella Nyo Колекција 60 x 14.5 x 4.5 cm сигурносно Стакло, Мат Хром

DEN 1438.80
Това е достапна

Износот

Spirella е компанија која доаѓа нудејќи иновативни дизајни и креативни идеи за бања декорација за над 50 години, како и претставува предмети со големо внимание на детали, како во овој производ ние ви нудиме атрактивни и добро завршена колекција од бања предмети : .Стаклена полица, 60 x 14.5 x 4.5 cm.Сигурносно стакло.Nyo Колекција.Мат хром.Spirella е компанија која доаѓа нудејќи иновативни дизајни и креативни идеи за бања декорација за 50 години; да, претставува предмети со големо внимание на детали, како во овој производ ги нудиме, на атрактивна и добро завршена колекција од бања предмети : стаклена полица, 60 x 14.5 x 4.5 cm сигурносно стакло Nyo Колекција Мат Хром одредување на системот преку вежба или со користење на лепило лепак (не се вклучени).

За стоката

Слична стока во категоријата