0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
F Fityle Поли Пена Четки со Дрвени Рачки за Четка со Гума Дрвена Рачка, Нафта Дамка, Акварел, Уметнички и Занаетчиски Проектот

F Fityle Поли Пена Четки со Дрвени Рачки за Четка со Гума Дрвена Рачка, Нафта Дамка, Акварел, Уметнички и Занаетчиски

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

* Гума ролери е најдобар избор за DIY сликар. * Може да наслика убави триаголник graining чешел текстура на ѕидот. * Рачни дрвени жито сликарство ролери со рачка. * Одлична алатка за декорација на ѕидови. * И двете можат да се применуваат со боја и текстура вода-базирани боја се направи ѕид изгледа како позадина.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Рачни дрвени жито сликарство ролери со рачка. - Гума ролери е најдобар избор за DIY сликар. - Може да наслика убави триаголник graining чешел текстура на ѕидот. - И двете можат да се применуваат со боја и текстура вода-базирани боја се направи ѕид изгледа како позадина. - Одлична алатка за декорација на ѕидови. - Се користи со боја и текстура емулзија боја.Спецификација : - Материјал : Пластични+Гума - Size : 9x8x6cm / 3.54x0.15x2.36inch - се Справи со Должина : 14cm / 5.51 инчен - Црвена Справи со Должина : 15cm / 5.91 inch Package Вклучува : 1 Постави Боја Ролери.

За стоката

Слична стока во категоријата