0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сојузничките Месинг CL-2-16TB-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Двојно Крпа Бар Дрво Полица, Антички Бронза

Сојузничките Месинг CL-2-16TB-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Двојно Крпа Бар Дрво Полица, Антички Бронза

DEN 7476.00
Това е достапна

Износот

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Полицата е направен од најдобрите тврдо материјали.Дрво димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.Reimagine вашата бања со овој фино направена двојно тврдо полица со интегриран крпа бар.Солидна месинг интегрирани крпа бар овозможува креативен простор за вашиот крпи додека 2 полици даваат многу простор за сè друго.Традиционален стил и супериорен квалитет резонираат од оваа страна направена додаток.Одликувајќи се со најдобрите тврдо и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци, ова двојно тврдо полица со интегриран крпа бар е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Нашата Каролина Колекција е прилично голема, со повеќе од 60 производи, што го прави совршена колекција за нови или преобликува бањи или кујни.Својата традиционална, недооценено дизајн одржува едноставен, но елегантен сензибилитет.Тоа вклучува голем број на дрвени полици (до три групи) со лесно достапни опции како интегриран крпа барови и галија шини; стаклени полици; beveled-edge ѕид-монтирани огледала во неколку форми; и вратата и фрижидер повлекува.Други додатоци вклучуваат мулти-кука полици, сапун точење, сапун јадења, и votive candleholders.Бидете сигурни да проверите на многу различни стилови за хартиена крпа и тоалетна хартија на сопствениците.

За стоката

Слична стока во категоријата