0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Ауди Q5L 2018-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Ауди Q5L 2018-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива

DEN 367.20
Това е достапна

Износот

[За по-продажбата] имаме професионална по-продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ја елиминира досадни чекори, нема приклучоци и потези, ви заштедува многу мачна процедури, заштедува време и напор, и може да биде инсталирана во неколку минути. [Одлични перформанси] Два страна на по-страна задебелена ребра подобрување на контрола на гуми, правење на вашиот автомобил работи повеќе мирно и со помал шум.[Лесна инсталација] извонредна предности на гуми синџири се едноставни за инсталација и лесен демонтажа.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики. [Практична функција] дали некогаш сте соочиле со дилемата на вашиот автомобил се погоди на патот на снежните или врнежлив ден?Со цел да се реши проблемот на автомобил лизгање, постои магија објект наречен автомобил гума снег синџир за вас.Што заслужуваат да го имаат како збир на погодно анти-пропадна автомобил гума ланци за снег!. [Детали] ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Најважното нешто е да го направи омилен не се лизга опрема за машки и женски автомобил сопственици.

За стоката

Слична стока во категоријата