0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Nissan Qashqai Плус 7 Седишта Пред 2015 година .10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Nissan Qashqai Плус 7 Седишта Пред 2015 година .10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег

DEN 1581.60
Това е достапна

Износот

[Стабилно возење]Два страна на по-страна задебелена ребра се подобри гуми зафат,направи вашиот автомобил работи повеќе непречено,со помал шум,и може да го замени гуми синџири. [Едноставна инсталација]Тоа лесно може да се инсталира без користење на џек.Тоа е погодно за мажите и жените да се промени камион suv гуми синџири. [Совршен компатибилност]Нашите гуми анти-пропадна челик синџири совршено одговараат на различни од условите на патот, како што е снег,матен патишта или ледените патишта,осигурувајќи комфорно возење,помалку вибрации и бучава,и доведување ќе максимална удобност и комфор.На високо-квалитетни производи ќе ви обезбеди висок квалитет на гаранција,може да бидат сигурни да се купуваат и користат. [Детали]ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење,која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи;не слем сопирачки,направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km;ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор,ве молиме престане да го користи. [За по-продажбата]имаме професионална по-продажбата на тимот,ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.7*24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика,боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење,ќе има некои грешки,што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

За стоката

Слична стока во категоријата