0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Chevrolet LOVA RV - Тековно. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Chevrolet LOVA RV - Тековно. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско

DEN 633.60
Това е достапна

Износот

[ Одличен анти - пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири се повеќе стабилен и сигурен, и да се подобри возачки стабилност. [ Применливи услови] текстура појас е дизајниран за да ви овозможи безбедно да се избега од снег, кал или песок; избегне суви патишта или рамен терен покриен со снег, кал или песок. [ Издржлив материјал] Високо - квалитетни материјали се овозможи повторна употреба; само треба да се мијат снег синџир со топла вода за чистење; откако синџир носи повеќе од 30%, престане да го користи. [Детали] ултра - лесни 10 - парче анти - пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти - пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [ За по-продажбата] имаме професионална по - продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7* 24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна синџир Производ материјал : TPU Погоден за возило : универзален Производ во боја : жолта пакувањето на Производот : 10pcs/ OPP пакување Пакет се Вклучени : 10* Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

За стоката

Слична стока во категоријата