0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Toyota е корола Станица Вагон 2014-2018. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Toyota е корола Станица Вагон 2014-2018. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег

DEN 513.60
Това е достапна

Износот

[ Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патување - овој автомобил гума синџир може да им помогне на автомобилот во кал, снег, мраз и други тешки услови.Ве молиме да се избегне со користење на рамна подлога. [ Лесно да се инсталира] ланци за Снег се лесно да се инсталира и безбедно да се користи.Ланци за снег може да биде инсталирана во неколку минути, без потреба за приклучоци или движат автомобили. [ Одличен анти - пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири се повеќе стабилен и сигурен, и да се подобри возачки стабилност. [Детали] ултра - лесни 10 - парче анти - пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти - пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [ За по-продажбата] имаме професионална по - продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7* 24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна синџир Производ материјал : TPU Погоден за возило : универзален Производ во боја : жолта пакувањето на Производот : 10pcs/ OPP пакување Пакет се Вклучени : 10* Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

За стоката

Слична стока во категоријата