0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Lexus NX200H 2015 - Тековно. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Lexus NX200H 2015 - Тековно. 10pcs/ Сет за во Автомобил Пневматик Анти - Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско

DEN 1173.60
Това е достапна

Износот

Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу. 7* 24 часа во вашата услуга!. [ За по-продажбата] имаме професионална по - продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. [ Лесно да се инсталира] Снег гуми синџир собата е лесно да се инсталира - Оваа универзална снег синџир е лесно да се инсталира и може да се управува со мажи, жени и деца.Само да се стави во синџирот на целата гуми, се зацврсти на појас во тесно, и сé е решен. [Детали] ултра - лесни 10 - парче анти - пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти - пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [ Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патување - овој автомобил гума синџир може да им помогне на автомобилот во кал, снег, мраз и други тешки услови.Таа има силна ниска температура отпор, ниско ниво на бучава и анти - пропадна функции, и е идеален за помошник во процесот на автомобил за возење.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Употребата на специјални не се лизга површина груба површина се зголемува триењето со површината на патот.

За стоката

Слична стока во категоријата