0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Хонда SPIRIOR 2015-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Хонда SPIRIOR 2015-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо

DEN 1668.00
Това е достапна

Износот

[Стабилно возење] Два страна на по-страна задебелена ребра се подобри гуми зафат, направи вашиот автомобил работи повеќе непречено, со помал шум, и може да го замени гуми синџири. [Едноставна инсталација] Тоа лесно може да се инсталира без користење на џек.Тоа е погодно за мажите и жените да се промени камион suv гуми синџири. [Совршен компатибилност] Нашите гуми анти-пропадна челик синџири совршено одговараат на различни од условите на патот, како што е снег, матен патишта или ледените патишта, осигурувајќи комфорно возење, помалку вибрации и бучава, и доведување ќе максимална удобност и комфор.На високо-квалитетни производи ќе ви обезбеди висок квалитет на гаранција, може да бидат сигурни да се купуваат и користат. [Детали] ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [За по-продажбата] имаме професионална по-продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7*24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

За стоката

Слична стока во категоријата