0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Степен Мажите Motionsense Antiperspirant Deodorant, Спорт Одбрана, 2.7 Унца (Пакет fo 4)

Степен Мажите Motionsense Antiperspirant Deodorant, Спорт Одбрана, 2.7 Унца (Пакет fo 4)

DEN 575.04
Това е достапна

Износот

Па секој пат кога ќе се движат, Motion Sense™ ви држи свежи и без мирис.Акции до денес со нашите 4-пакет.Само Степен MOTIONSENSE технологија ви држи новак со секој потег.Степен Сува Спреј Antiperspirant обезбедува долготрајни, 48 часа заштита, и продолжува веднаш се исуши за почиста се чувствуваат.Активен живот може да доведе до потење и мирис на телото.Оваа antiperspirant deodorant е долготрајна заштита ќе бидете ослободени од мирис на телото и пот за оние моменти кога животот се бара повеќе од вас.Колку повеќе ќе се движат, толку повеќе го штити, па можете да очекувате повеќе од Степенот Мажите Спорт за Одбрана.Моќен, долго-траен пот и мирис заштита.Оваа моќна antiperspirant deodorant реагира кога ви треба најмногу, така што ќе бидете сигурни, без да се грижите за забавување.7 оз бори мирис на телото 24 часа на ден.Степен Мажите Motion Sense Antiperspirant Deodorant - Спорт за Одбрана 2.Тоа нема да ве изневерам.Оваа antiperspirant deodorant убива до 90% од мирис предизвикува бактерии.Кога ќе се движат, триење паузи оние microcapsules и тие се ослободи повеќе мирис.Степен Мажите Motion Sense Antiperspirant Deodorant - Спорт за Одбрана 2.Бидете подготвени за било предизвик - вклучено или исклучено областа - со Степен Спорт за Одбрана.

За стоката

Слична стока во категоријата