0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BCW 1-ALB3C-ББ-BUR 3 Инчен Бургундија Бејзбол Картичка Д-Прстен Албум Врзивно

BCW 1-ALB3C-ББ-BUR 3 Инчен Бургундија Бејзбол Картичка Д-Прстен Албум Врзивно

DEN 546.96
Това е достапна

Износот

Бургундија бејзбол дизајн.Држи до 90 заштитна страници.Тешки д-прстен.Страници се продава одделно.На BCW 3-инчен албуми се дизајнирани за издржливост; ова врзивно ќе трае со години.Класичниот дизајн е совршен за прикажување на вашата Колекција и безбедно складирање на вашите вредни картички.

За стоката

Слична стока во категоријата