0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DHCZZRS774 Алатка Кутија Преносни Алатка Кутија со Тркала Убавина Патна Количка за Складирање футрола Мултифункционален Алуминиумска Рамка Отстранлив 4 во 1 лента со а?

DHCZZRS774 Алатка Кутија Преносни Алатка Кутија со Тркала Убавина Патна Количка за Складирање футрола Мултифункционален

DEN 9839.04
Това е достапна

Износот

Изработен од алуминиумска рамка и шарки, издржлив и може да послужи за долго време.Separable & преносни алатка кутија, може да складирање на доволно елементи што треба.Димензии : должина 34.5 cm(13.6 инчен), ширина 25cm(9.8 инчен), вкупната висина 75см(29.5 инчи).Опремен со повлекување од вилер патување се справи, удобно за вас го тоа.Со многу простор за складирање и прилагодливи оддел dividers, тоа ќе го направи организирање на вашите елементи, многу полесно.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор!Спецификација : Надворешен материјал : Алуминиум frame Interior материјал : Кадифе lining Color : Црна Димензии : должина 34.5 cm(13.6 инчен), ширина 25cm(9.8 инчен), вкупната висина 75см(29.5 инчи)Пакет се Вклучени : 1 x Алатка Кутија(на алатки не се вклучени)забелешки : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

За стоката

Exterior material:
Aluminum frame
Interior material:
Velvet lining
Color:
Black
Size:
the length 34.5cm(13.6 inch), the width 25cm(9.8 inch), the total height 75cm(29.5 inch)
Package Included:
1 x Tool Box(the tools not included) :
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering. :
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :

Слична стока во категоријата