0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
професионална алатка кутија Алуминиум Тешко Алатка Кутија Briefcase Преносни Складирање лента со алатки за Носење PC Camera Опрема Организатор Градите со Отстранлив Пена

професионална алатка кутија Алуминиум Тешко Алатка Кутија Briefcase Преносни Складирање лента со алатки за Носење

DEN 9597.60
Това е достапна

Износот

Механичар алатка кутија, автомобил алатка кутија, професионална алатка кутија, и многу повеќе。.Ова е тешка тело лента со алатки, направени од големи алуминиумска рамка.Овој алуминиум случај да дојде со DIY пена insert, можете да ја користите оваа пена случај за вашиот помали беспилотни летала, камера, лаптоп или важни equitment tools.Како слика, оваа алатка кутија има 5 големини да се избере.Удобно справи го прави полесно за вас да излезе и да се носат.

За стоката

Слична стока во категоријата