0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fengshop Алатка Кутија Преносни Челик Алатка Градите, со Фиоки Хардвер Кутија за Складирање Организатор Кабинет Тешки Метали лента со алатки со Топката Имајќи Слајдов

Fengshop Алатка Кутија Преносни Челик Алатка Градите, со Фиоки Хардвер Кутија за Складирање Организатор Кабинет

DEN 765.60
Това е достапна

Износот

Мулти-цел househole алатка за полнење, подарок избор за вашето семејство, колеџ студенти и пријатели.Тешки алатка кутија е направен од дебела челик, со прав грб црна боја заврши, убава и лесно да се чисти.Големина : 2drawer : 52*21.8*24.3 см(20.5*8.6*9.6 инч), 3drawer : 52*21.8*30cm(20.5*8.6*11.8 инч), 4drawer : 52*21.8*35.8 см(20.5*8.6*14.1 инч).Секој фиоките се опремени со мазна топката имајќи слајдови што се обезбеди непречено планирам операција.Удобна рачка овозможува носите кутија лесно, дури и кога тоа е исполнет.Сите алатки се спакувани во еден солиден, компактен за носење за складирање и преносливост.Спецификација : Материјал : пластични+metal Color : црна+orange Size : 2drawer : 52*21.8*24.3 см(20.5*8.6*9.6 инчи)3drawer : 52*21.8*30cm(20.5*8.6*11.8 инчи)4drawer : 52*21.8*35.8 см(20.5*8.6*14.1 инчи)Пакет се Вклучени : 1 x Алатка Кутија(на алатки не се вклучени)забелешки : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

За стоката

Material:
plastic+metal
Color:
black+orange
Size:
2drawer:
52*21.8*24.3cm(20.5*8.6*9.6 inch)
3drawer:
52*21.8*30cm(20.5*8.6*11.8 inch)
4drawer:
52*21.8*35.8cm(20.5*8.6*14.1 inch)
Package Included:
1 x Tool Box(the tools not included) :
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering. :
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :

Слична стока во категоријата