0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алатка Случај Организаторот лента со алатки Возен Мобилни Организатор со Телескопски Удобност Зафат со 4 Тркала лента со алатки Погодни за Рампи и Ракување Работи?

Алатка Случај Организаторот лента со алатки Возен Мобилни Организатор со Телескопски Удобност Зафат со 4 Тркала

DEN 7555.20
Това е достапна

Износот

Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm разлика, ви благодарам.Голем Капацитет - ти за чување на клучеви, приклучоци, screwdrivers, итн.Солиден дизајн, направени од издржлив Оксфорд платно, метал и ЈП, гарантира дека вашата моќ и рачни алатки се безбедни и сигурни во движење и околу груба градилиштата.

За стоката

Слична стока во категоријата