0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fluval LED Светилка Школка и Цевка за 15227

Fluval LED Светилка Школка и Цевка за 15227

DEN 839.76
Това е достапна

Износот

Подобрена LED Осветлување.Се вклопува право на своето место.Минимална собранието е потребно.Земја На Потекло : Кина.Надградба на вашиот 26 лак Fluval премиум аквариум за полнење (15227) од флуоресцентно осветлување за да го ДОВЕДЕ.Само додадете совршен фитинг светилка школка со вградени LED цевка светлина на вашиот тенк и да се поврзете на трансформатор (a13187 се продава одделно) за да уживате во новата LED осветлување искуство.

За стоката

Слична стока во категоријата