0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ЗАКОН за Осветлување 20025 УВ Сијалица 25 вати за 20025 Царот Aquatics

ЗАКОН за Осветлување 20025 УВ Сијалица 25 вати за 20025 Царот Aquatics

DEN 816.00
Това е достапна

Износот

Бренд : ЗАКОН за Осветлување - ЕПА Est.Нема. 96823-PA-1. Должина : 18 1/2" - Просечен Живот : 10,000 часот.База : 4-Pin на База T5 (4 пиновите на ЕДЕН КРАЈ) : Wattage : 25 W.Оваа УВ ламба замена со (ЗАКОН за Осветлување бренд) е 100% компатибилен за употреба со Царот Aquatics 25 W Smart УВ.Сите УВ ламби наведени се компатибилни бренд (ЗАКОН за Осветлување) УВ производи.Ние не ги продаваме Царот Aquatics бренд светилки.Сите Царот Aquatics бренд имиња, трговски марки и логоа се сопственост на Царот Aquatics.Бренд : ЗАКОН за Осветлување - ЕПА Est.Нема. 96823-PA-1 Сите УВ ламби наведени се компатибилни бренд (ЗАКОН за Осветлување) УВ производи.Ние не ги продаваме Царот Aquatics бренд светилки.Сите Царот Aquatics бренд имиња, трговски марки и логоа се сопственост на Царот Aquatics.

За стоката

Слична стока во категоријата