0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FL!PPER Flipper FlipKick Универзална Аквариум паметен Телефон на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење & Удар-Стенд - Обоени Риба Резервоарот Филтер Леќи – паметен Теле?

FL!PPER Flipper FlipKick Универзална Аквариум паметен Телефон на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење &

DEN 788.16
Това е достапна

Износот

АКВАРИУМ ФОТОГРАФИЈА : Земете твоите најдобри коралниот гребен резервоарот фотографии, но не!Паметен телефон, леќа филтри се оптимизира бои да се направи вашата убава аквариум бои поп.Леќа носителот двојки како потпирач за гледање.ПРОФЕСИОНАЛНИ ОБЈЕКТИВОТ на ФИЛТРИ : риба резервоарот аквариум телефон камера филтер леќа комплет вклучува професионална одделение портокал 1500 K & жолта 2000 K филтер леќи – магацинот за нив дури и повеќе напредни ефекти.РИБА РЕЗЕРВОАРОТ ФОТО КОМПЛЕТ : Flipper паметен Телефон на камерата Леќи на Камерата Филтер Комплет вклучува 2 обоени филтри, а magnetically прилог леќа носителот/потпирачот, прилог дискови & ткаенина за чистење во елегантни патување случај.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Ако вашиот уред има леќи на камерата, тоа е компатибилен!Погоден за паметни телефони и таблети, вклучувајќи i Phone 11 Pro*, 11, X, 8, 7, 6, 5, Плус, Samsung, Android, IOS, Пиксели, итн.Магнетна база брзо придава за најпознатите разноврсна филтер кога било!. 360 степени позиционирање работи со сите мулти-леќи на телефон и таблет камери.Двојки како погодно телефон потпирачот, совршен за гледање на фотографиите.

За стоката

Слична стока во категоријата