0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пен Plax Барајќи Го Немо Зелена Corkscrew Val Растенијата, Мали

Пен Plax Барајќи Го Немо Зелена Corkscrew Val Растенијата, Мали

DEN 367.20
Това е достапна

Износот

Овој аквариум растение има рок како стои; Corkscrew Val живописни зелени растенија се јавува.Мерки 125 D x 375 W x 915 H Дава големи детали за секој тенк или аквариум.Барајќи го Немо Corkscrew Val Растенијата подразбира еден тон на детали.Барајќи го Немо Corkscrew Val мали зелени растенија Овој аквариум растение има рок како стои дека Corkscrew Val живописни зелени растенија се состои од со нагласување на разлика на Fuscia боја кон дното.

За стоката

Слична стока во категоријата