0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
hAohAnwuyg Милениче Морков Дрво Мачка Додатоци домашно Милениче Мачка Хрчак Качување Морков Дрво Кула Полица Гребење Пост Џвакање Играчка

hAohAnwuyg Милениче Морков Дрво Мачка Додатоци домашно Милениче Мачка Хрчак Качување Морков Дрво Кула Полица Гребење

DEN 1258.08
Това е достапна

Износот

Направен од природни слама јаже, која е nontoxic и животната средина.Висат со ротквица, која ќе привлече мачки интерес.Лесно да се привлечат мачка внимание со светла боја, промовирање на интеракцијата помеѓу пет и вас.Карактеристики : Виси Морков, Дрво Форма, Гребење Пост.Вежба за телото, обука на чувствителноста на мачка.Спецификации : Изработени од природни слама јаже, која е nontoxic и животната средина.Висат со ротквица, која ќе привлече мачки интерес.Лесно да се привлечат мачка внимание со светла боја, промовирање на интеракцијата помеѓу пет и вас.Вежба за телото, обука на чувствителноста на мачка.Точка Име : Пет Морков Дрво Материјал : Пластични + Слама Јаже Карактеристики : Виси Морков, Дрво Форма, Гребење Пост Дијаметар : 33cm/12.99" (Прибл.) Дебелина : 9cm/3.54" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Морков Дрво.

За стоката

Слична стока во категоријата