0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZYXRGS Мачка Качување FramePet Мачка Дрво Куќа Мачка Качување на Дрво Гребење Пост Одбор Мачка Кревет Мачка Condo Качување Рамка Мебел Scratchers Пост За Маче (Боја : A)

ZYXRGS Мачка Качување FramePet Мачка Дрво Куќа Мачка Качување на Дрво Гребење Пост Одбор Мачка Кревет Мачка Condo

DEN 5194.32
Това е достапна

Износот

Лесно да се инсталира, оваа мачка е ноктот колона е лесно да се инсталира, вие само треба да ги користите алатките кои ги нудиме на завртка делови заедно за да се обезбеди стабилност и цврстина.Обезбеди удобно почивалиште за мачки да се социјализираат, се искачи, отиде на спиење и да игра.На гребење одбор носи голема забава за нашите мачки пријатели и ги задржува здрави.На гребење одбор играчка ќе се зголеми на мачката активност и да помогне да се задржи здрав.Овој производ е луксузен голема мачка качување рамка.Овој материјал е дебел и густ, многу стабилна и цврста, погоден за играње и одмор за повеќе мачки.Одржување на мачката далеку од мебел ќе го привлече мачка внимание и да се задржи на мачката шепа далеку од вашиот мебел, обезбедување на поголема интеракција и забава за домашно милениче.Лесно да се инсталира, оваа мачка е ноктот колона е лесно да се инсталира, вие само треба да ги користите алатките кои ги нудиме на завртка делови заедно за да се обезбеди стабилност и цврстина.Обезбеди удобно почивалиште за мачки да се социјализираат, се искачи, отиде на спиење и play The гребење одбор носи голема забава за нашите мачки пријатели и ги задржува здрави.На гребење одбор играчка ќе се зголеми на мачката активност и да помогне да се задржи здрав.Овој производ е луксузен голема мачка качување рамка.Овој материјал е дебел и густ, многу стабилна и цврста, погоден за играње и одмор за повеќе мачки.Одржување на мачката далеку од мебел ќе го привлече мачка внимание и да се задржи на мачката шепа далеку од вашиот мебел, обезбедување на поголема интеракција и забава за pet This ќе имаат добар и лесен пат, за вас и вашиот сакан мачка.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

За стоката

Слична стока во категоријата