0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мажите Облека Поставите Bazin Жакард Dashiki Тренерки Кошули Панталони 2 Парче Костим Облека Тенок Одговара

Мажите Облека Поставите Bazin Жакард Dashiki Тренерки Кошули Панталони 2 Парче Костим Облека Тенок Одговара

DEN 1320.00
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени. 100% Памук Жакард Ткаенина.Ние Обезбедуваме Кориснички Услуги : Ако имате било специфична големина барања, ве молиме контактирајте со нас .Ако не, контактирајте со нас во рок од 48 часа, ние ќе испорака на стоката според големината цел.БРОД ОПЦИЈА : Препорачана 5-10 ДЕНА ИЛИ Стандард 20-30 ДЕНА(со исклучок на ракување со времето).КУПУВАЧОТ И WHOLESELLER Е ОМИЛЕН : Ние сами фабрика, бренд.Ако у купи еден објект во нашата продавница,u може да ни даде слика на било облека,додатоци u се допаѓа,ние исто така да го користите мојот или твојот восок материјал да се прилагоди за у преку такси.Нашата облека се ПРИВАТНИ ОБИЧАЈ, и HANDMADEThe големина на табелата ние нудиме може да НЕ ви ОДГОВАРА во целост,ние ќе го направи облека од вашите лични големината ако ви се нудат ни го вашето точно големината на телото или вашиот НАС size Across-shoulder Bust Waist Hips Height Weightbiceps околу итн. /b>Што може да се измери со себе на начин што е прикажано во приложениот слики.Ако у не може да се измери,ве молиме кажете ни за вашата НИ size If не одговори ни во 48 часа.ние ќе се направи со вашата нарачка големина.Се надевам дека ќе може да се разбере.Најдобри Regards APTX.

За стоката

Слична стока во категоријата