0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Compressport SHTRIUC Триатлон Под Контрола Краток Ергономски, Нула-Иритација на Триатлон Под Контрола Краток

Compressport SHTRIUC Триатлон Под Контрола Краток Ергономски, Нула-Иритација на Триатлон Под Контрола Краток

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Ергономски, прилагодени одговара за оптимална аеродинамика и удобност, вклучувајќи интегрирани џебови за да се носат исхрана и лични предмети.Високо ниво на мускулите поддршка преку насочени компресија панели околу квадрицепси, hamstrings и задникот, намалување на ризикот од грчеви и спречување на повреди.Максимална thermoregulation благодарение на мрежа вентилација панели ткаени директно во ткаенина, брзо wicking далеку пот и влага за да бидете кул и сува на сите времиња.Развиен во Швајцарија.

За стоката

Слична стока во категоријата