0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
adidas Мажите Клуб Тенис 3-Ленти Шорцеви

adidas Мажите Клуб Тенис 3-Ленти Шорцеви

DEN 960.00
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Мажите удобно шорцеви со 3-Ленти стил.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит.Mesh инсерти за вентилација.Drawcord на еластичен појас за прилагодливи одговара; Предни џебови за чување.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.Направи секој врати во вкупно удобност.За овие луѓе е adidas тенис шорцеви функција на влага-апсорбирање на AEROREADY за покачена сувост.На drawcord на појас се заклучува во така може да се трка од основната линија на нето-со доверба.

За стоката

Слична стока во категоријата