0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TOMICCA Натопи во Прав Помине Комплет за Стартер Зелена Сива Сјајот на Среброто Јасно 8 Бои Акрилик Потопување во Прав Систем од Суштинско значење Комплет за француски

TOMICCA Натопи во Прав Помине Комплет за Стартер Зелена Сива Сјајот на Среброто Јасно 8 Бои Акрилик Потопување

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

❤ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 4*0.52 оз натопи во прав течност, 8*0.33 оз боја во прав, 1 Прашина четка,1 нокти датотека, 1 Рециклирање на Послужавник.Нема потреба помине светилка, заштеда на време и пари, навистина заврши натопи помине систем што доаѓа сѐ што ви треба. ❤HIGHT КВАЛИТЕТ ДОЛГОТРАЈНИ : TOMICCA Натопи во Прав Дополнителен Комплет е долга-трајни, мирис слободни, трајни,tresistant да chipping и напукнување за TOMICCA посебна формула и напредно производство вештина.Лесно потопување со добар резултат.Тоа го задржува помине уметност сјајна за повеќе од 3 недели.Совршен за домашна употреба или професионална употреба. ❤БРЗО СУШЕЊЕ т ѕиркаат или алинеја прав.Натопи Техника : потопување на 45 степени агол исправен и повлечете назад.Не им помогнам на ноктите против прав.Допрете Техника : Допрете го вишокот прав со прст сликарство директно надолу, што гарантира дека во прав не падне назад повторно и повторно на ноктите.Топ Грб : се Применува на врвот грб брзо и ги споделите со вашите тоа се исуши пред да аплицираат на следниот грб.TOMICCA натопи во прав е наменета за почетници и стручни, Секој може да го користи во голема мера.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 8 x Натопи во Прав. 1 x Activator. 1 x База на Грб. 1 x Врвот Грб. 1 x Четка Saver. 1 x Помине Прашината на Четка. 1 x Нокти Датотека. 1 x Рециклирање на Послужавник.

За стоката

Слична стока во категоријата