0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трансформатори ГЕНЕРАЛОТ ИЗБИРА ARTFIRE Војаџер Акција Фигура

Трансформатори ГЕНЕРАЛОТ ИЗБИРА ARTFIRE Војаџер Акција Фигура

DEN 1151.76
Това е достапна

Износот

Фановите можат да ги преземе своите Трансформатори слика збирки на следното ниво со Генерации се Избира, фан-посветена линија на личности кој фан-омилени, специјално издание знаци што не може да се најде во главната линија.Оваа Artfire слика е инспириран од оригиналниот 1987 Targetmaster фигура и доаѓа со својот Targetmaster партнер, Nightstick, како и во оригиналната порака.Фанови може да се закачите на експлозијата ефекти на Nightstick фигура во blaster mode, и Artfire firetruck режим има можност да биде продолжен скала која може да се ratcheted за различни агли.На WFC-GS26 Војаџер Artfire слика стои во 7" високи, се конвертира од робот mode да се firetruck режим во 18 чекори, и рамо доаѓа со blaster, blaster и 2 отстранлив оган црево додатоци, плус 4 експлозијата ефекти.Трансформатори Генерации Избира Artfire и Nightstick.

За стоката

Слична стока во категоријата