0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трансформатори Играчки Генерации Војна на Cybertron: Царство Лидер WFC-K20 Ултра Magnus Акција Фигура - Деца на Возраст од 8 и Горе, 7.5-инчен

Трансформатори Играчки Генерации Војна на Cybertron: Царство Лидер WFC-K20 Ултра Magnus Акција Фигура - Деца на

DEN 222.00
Това е достапна

Износот

ОТКРИЈТЕ ЦАРСТВО : Световите се судираат кога Maximals и Predacons се приклучат на борбата, доаѓаат заедно со Autobots и Decepticons во епска битка што ќе ја смени нивната судбина засекогаш.BEASTIFY бојното ПОЛЕ : Ослободете primal моќ на ѕверови со антички и многу напредни Ѓ. К. С. С. З Л технологија.Sentient Fossilizer ботови, исполнет со исконска енергија, пауза, освен и weaponize нивните сојузници.Користете Делукс Fossilizer бројки за да beastify оваа Ултра Magnus фигура со епски коска оклоп додатоци! (Секој продава одделно, се предмет на достапност.).G1-ИНСПИРИРАН ALT РЕЖИМ И ПРИБОР : G1-инспириран играчка претвора во Земјата оклопни камион режим во 12 чекори.КЛАСИЧЕН G1 ДОДАТОЦИ : Класичен G1-инспириран blaster додаток за во автомобил, камион со приколка исто така, може да биде скршен освен да оклоп до фигура.ЗЛАТЕН ДИСК КАРТИЧКИ ОТКРИЕ МОЖНИ СУДБИНА : Вклучува Златен Диск картичка што открива можни судбината на копчето карактер.Соберат други Царство бројки за да ги открие сите 3 алтернативни судбина варијанти за секој лик! (Секој се продава одделно.Предмет на достапноста).

За стоката

Слична стока во категоријата