0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PTKU 90° Прилагодливи Право Агол се Стега, 4pcs Дограма Митра Менгеме, Стакло и Дрво Стеги Сет, Двојно се Справи со Дизајн, Максимална Отворање 72mm за Кутии, Кабинет, Фиока

PTKU 90° Прилагодливи Право Агол се Стега, 4pcs Дограма Митра Менгеме, Стакло и Дрво Стеги Сет, Двојно се Справи

DEN 1441.44
Това е достапна

Износот

ДВОЈНО се СПРАВИ со ПРАВО АГОЛ се СТЕГА : Алуминиум легура кастинг мувла, надворешните црвен спреј бои, анти- ' рѓа, анти-корозија, носат-отпор, цврсти и издржливи, можат да се поврзат две дрво блокови на различни дебелина на 90 степени агол.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗАВРТКА : Направен од казна, железо, висока цврстина, не е лесно да се лизга заби, со труд-зачувување на клуч, може да биде брзо се претвори, погодно да се стегне, и да се зголеми ефикасноста на работата.ЗАДЕБЕЛЕНА СТЕГАЊЕ УСТАТА : Максимум отворање 72mm, цврсти и издржливи, многу погодна за одредување на зглобовите на 90 степени агол. 4 АГОЛ СТЕГИ : сет вклучува 4 десен агол стеги, кои можат да се исполнат секојдневна употреба, намалување на тежината на работа, и нека ви го заврши брзо и со висок квалитет.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОРИСТАТ : Многу погоден за дрво, риба резервоарот одредување, кабинетот и мебел врска, слика рамка арматура, дрво DIY проект одредување.Двојно се справи со право агол се стега е погодна алатка што може да направи вашиот дограма и монтажа на мебел и кабинети лесно, многу погодна за обликување, дупчење, позиционирање и други purposes Product име : Двојно се справи со право агол clamp Product материјал : алуминиум легура molding Role : прав агол fixed Maximum стегање ширина : 72mm Product пакување : 1* Двоен се справи со право агол clamp1* пакување box After-продажбата на услугата : Вие не може да се купи со доверба, без разлика кои прашања што ги имате, можете да ме контактирате преку е-маил, јас ќе одговори во рок од 24 часа, и обидете се што е во моја моќ да се реши проблемот за you Manual мерење, неизбежно е дека ќе има грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ received Happy шопинг.

За стоката

Слична стока во категоријата