0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
90 Степени Позиционирање Плоштади Десен Агол Стеги Плоштадот Позиционирање Владетел Комплет Алуминиум Легура Мерење Алатка Дрво Столар Агол Стегање

90 Степени Позиционирање Плоштади Десен Агол Стеги Плоштадот Позиционирање Владетел Комплет Алуминиум Легура Мерење

DEN 1338.96
Това е достапна

Износот

Висок квалитет на алуминиум легура прави десен агол позиционирање владетел издржливи со долг животен век.Постојат повеќе различни дупки за да се поправи за да се направи вашата работа повеќе погодно.Мали во големина и лесен во тежина, на плоштадот позиционирање владетел е лесно да се носат.Мерење алатка е погодна за столари, handymen, градежните работници, итн.Со професионален дизајн и разумни структура, на 90 степен позиционирање владетел може да се измери прецизно за дограма.Се надеваме дека ќе има добар шопинг искуство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на прв доколку постои било каков проблем,и ние секогаш сме тука да ве поддржиме.Спецификација : Предмет Тип : Плоштадот Позиционирање Владетел Комплет Големина : Прибл. 140x140mm / 5.5х5.5in Тип : Инчен Со Скала Карактеристики : Повеќе Дупки, Повеќе Флексибилни Стегање поле На Примена : Дрво Плоштадот 90° Позиционирање Блок Цел : Fixer Пакет Листата : 2 x Квадрат Позиционирање Владетел 4 x Стегање Завртка 4 x Обезбедување Клип 4 x Триаголник Ореви.

За стоката

Item Type:
Square Positioning Ruler Kit
Size:
Approx. 140x140mm / 5.5x5.5in
Type:
Inch With Scale
Features:
More Holes, More Flexible Clamping
Scope Of Application:
Woodworking Square 90° Positioning Block
Purpose:
Fixer
Package List:
2 x Square Positioning Ruler  :
4 x Clamping Screw :
4 x Securing Clip :
4 x Triangle Nuts :

Слична стока во категоријата