0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6.3×6.3 90 Степени Позиционирање Плоштади Десен Агол Стеги Дрво, Алуминиум L-Тип Агол Менгеме Столарски Машини за Стегање Алатка за Слика Рамки, Кутии, Кабинети (160mm x 160mm

6.3×6.3 90 Степени Позиционирање Плоштади Десен Агол Стеги Дрво, Алуминиум L-Тип Агол Менгеме Столарски Машини

DEN 1439.76
Това е достапна

Износот

Боја : Црвена.Големина 1 : 120 mm×120mm.Уживајте во времето и во смисла на остварувањето на дизајнирање и изработка на проекти со цел да им помогне на држи зглобовите сигурно и точно во точно 90 степени.Тоа може да се направи десен агол агол, прав агол рамка, слика рамка, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата