0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KISLANE Изолирани Оброците Превозникот и Лазања Lugger Има 11 х 15 или 9 x 13 тави, Двојно Термички Оброците Превозникот за Пикник, Potluck, Плажа, Ден Патување, Кампување (Црна Medall

KISLANE Изолирани Оброците Превозникот и Лазања Lugger Има 11 х 15 или 9 x 13 тави, Двојно Термички Оброците Превозникот

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

Надгради се изедначи двојно патент затворање ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето кога е во употреба, без разлика колку е целосно изолираната превозникот е.Medallion шема.Секој оддел со 16" x 11" x 3" Medallion шема.Оброците Патна Торба : преносни оброците превозникот со здрав носат се справи, е погодно за извади за пикник, tailgating, кампување, barbeque со пријатели, пешачење, ден патување, плажа, канцеларија potluck, итн.Ентериерот е изградена со топлинска алуминиумска фолија за да ја одржите храната топла или ладна.На оброците превозникот има пространа надворешниот џеб дека е корисно да се продавница прибор за јадење, салфети, BBQ маша и други мали предмети.Ве молиме не го стави жешки тави директно во превозникот од рерна.Со цел да се спречи обидел да ја расипам со топлина, ќе треба да ги споделите со јадење остатокот неколку минути или стави крпа за да се оддели жешка антена со оброците превозници обвивка.Medallion шема ви држи повеќе да се издвоите од толпата.Без разлика каде и да одите, две носат рачки се опремени за лесен транспорт.Секој оддел со 16" x 11" x 3".Секој оброците превозникот има главната преграда на дното и на врвот за замрзнување, одржување 11" x 15" тави (5 QT Pyrex стандард стакло bakeware) или 9" x 13" ( 3 QT Pyrex стандард стакло bakeware).Спецификација на Оброците Превозникот и Лазања Lugger : Секој оддел со 16" x 11" x 3", medallion шема.Ентериерот е изградена со топлинска алуминиумска фолија за да ја одржите храната топла или ладна.Ве молиме не го стави жешки тави директно во превозникот од oven In цел да се спречи обидел да ја расипам со топлина, ќе треба да ги споделите со јадење остатокот неколку минути или стави крпа за да се оддели жешка антена со оброците превозници обвивка.Секој оброците превозникот има главната преграда на дното и на врвот за замрзнување, одржување 11" x 15" тави (5 QT Pyrex стандард стакло bakeware) или 9" x 13" ( 3 QT Pyrex стандард стакло bakeware).Изолирани Оброците Превозникот : Внатре е изградена со топлинска алуминиумска фолија за да ја одржите храната топла или ладна.

За стоката

Слична стока во категоријата