0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Гарнитури Страна Заштитник PushТип Retainer.Глава Дијаметар : 18mm Матични Должина : 15mm (Не Вклучувајќи го Pin) се

Рачно изработени Материјали : свила цвет, алигатор клип Опис ЖОЛТА ДВЕ ОРХИДЕИ КОСА ЦВЕТ КЛИП 6.5" x 6" Убав

[5 Стилови на Косата Клипови] : 6 единствена метална вилица клипови со шупливи и геометриски дизајн, еднос

Оддел : Жени : Девојка.Прилики Тип : Годишнина, Свадба, Фестивал, Функции.На perfact kinki опција да ве молиме ва

【Пакетот вклучува】6 различни бои на Желка Ноктот клипови.Големината на косата клип е 3*5 cm / 1.18*1.97 инчи.К

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

РК РОШ УКРАС Коса & Модни Додатоци.Големина – 6 брои value pack; 2.Го носат овој hairclip како секојдневниот коса д

РК РОШ УКРАС Коса & Модни Додатоци.Функција – Силна чекање со висок квалитет пролет зглоб interlocking внатре

Handmade Description Silk цвеќе на вар greenrown со бела центар cymbidium орхидеи, розова pinkale жолта со розова и бела центар cym

Добра алатка за да се тркалаат совршен пунџа за двете дебела и тенка коса.Step2Повлечете надолу до крајот

Големина : цвет дијаметар : 5 инчен / 12cm, цвет висина : 2 инчи / 5cm, Слоевит здрав ткаенина ливчиња зголеми цв

Категорија : Hairpin.Боја : бела, црвена, црна.Материјал : Ткаенина.Широк страна дел е целосни и има текстура

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Оддел : Жени : Девојка.Прилики Тип : Годишнина, Свадба, Фестивал, Функции.На perfact kinki опција да ве молиме ва

39in Погоден за темата партија, cosplay, аниме, одмор, итн.Погоден за секоја фризура и секојдневна употреба.Со

Добри услуги на клиентите : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас ако вашиот пакет е било квали

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

копче затворање.Сет од 6 LED Оптички Влакна Barrettes од страна На Електрична Мамут.Плетенки се околу 14 инчи до

Handmade Description Silk цвеќиња жолта орхидеи, црвена орхидеи, и правливи браун / зелена cymbidium орхидеи заедно на д

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Стил – Силна обезбеди контрола со цврста пролет не се лизга и максимално задржување; лесни удобен коса

【Висок Квалитет】лак организатор е направен од врвен квалитет материјал кој е издржлив за да се корист

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : UOHAIR0043 Пакет Димензија : 8.0" L x 3.0" W x 6.0" H Пакет Тежина : 0.6 lb.Храбро и уб

Совршен за Густа Коса во Коса barrette стеги држете го вашиот долг или густа коса во место, без потреба за по

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Рачно изработени Материјали : Топла Розова Plumeria, Plumeria Hairpiece, Tiki Hairpiece, Hula Коса Цвет, Luau Коса Цвет, Тропски Б

❤ЗАНАЕТ НИВО Накит одлуки дополнителен комплет за почетници и експерт накит дизајнери ❤DIY 12 ПОСТАВИТЕ

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Рачно изработени Опис Marla Мока ЖелкаШколка француски Коса Ноктот Клип, ЖелкаШколка Коса Додатоци, Целул

1 Материјал : Метални легури и симулација бисер и акрилна смола, силен и издржлив материјал, убава и искл

Производ димензија прибл : 3.1 x 2 x 0,8 инчи / 80 x 50 x 20 mm.Материјал : алуминиумски, тоа не е лесно да се урне, мо

【Шминка Уметник Препорачуваме】Овие големи коса клипови се одржи назад flyaway коса и удира лесно во текот

Модерен Дизајн : Овој триаголник коса клипови не само embellishes вашата коса, но исто така создава елегантен

【Остатокот Увери】Едноставен и употребливи алигатор косата клипови за дома или косасалон за професион

Отворете Облик : Оваа отворена форма ноктот менгеме е не се лизга и многу погоден за одредување густа ко

Пријателски Употреба Hairclips Овие ноктот клипови се безбедни и лесни.Тие се чувствуваат удобно и лесно да

ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН БОЈА БЛОК ДИЗАЈН стилски пеперутка ноктот клипот има прекрасни Сини реката Рајна ше

Материјал : Овие коса клипови се направени од висококвалитет метал, што не е лесно да се скрши; тоа не е л

Пакетот вклучува : ќе добиете 24 парчиња пеперутка јасно коса ноктот клипови во средна големина, погодни

【Добар Материјал】Направен од висок квалитет на мека глина и шарени пластични.На клипови, нема никогаш

Пакетот вклучува : пакетот доаѓа со 12 парчиња коса клипови, вклучувајќи 3 парчиња силна фиксна коса клип

Стил – Шупливи овална врвот дава минималистички, но стилски изглед; страна слајд отворање лесни; сјајни

Goody Контура Клипови : Овие класичен контура клипови ќе слајд во место за совршено разбраното изгледа, ил

ВИСОККВАЛИТЕТ КЛИПОВИ Jakeni коса ноктот клипови се направени од високо квалитетни материјали со моќен м

✨【ПОДИГНЕТЕ UR ИЗГЛЕДА】Овие мермер коса клипови со здрав ноктот и сјајот, може да зафат и долги и средн